Rezerwuj online

Okolica

Rezerwuj online
przyjazd 22 sty' 21
wyjazd 23 sty' 21
Zobacz drugi obiekt
Toporów Style
  1. Strona główna
  2. Toporów Premium
  3. Hotel
  4. Okolica
U Urokliwa okolica

Górski krajobraz

Białka Tatrzańska to pięknie położona wieś góralska. Usytuowana jest u podnóża Tatr, nad rzeką Białką, oddalona zaledwie 15 km od Nowego Targu i 20 km od Zakopanego. Miejscowość leży w niecce między Wierchem Koszarków, Wierchem Jankulakowskim, Wysokim, Kustwańskim i Kotelnicą Białczańską,  gdzie co zimę przybywają licznie miłośnicy sportów zimowych. Latem dodatkową atrakcją staje się rzeka Białka, jedna z najczystszych podhalańskich rzek, której nazwa pochodzi od jasnych kamieni w korycie rzeki.

Białka Tatrzańska to wspaniałe miejsce wypoczynku dla całej rodziny. Atrakcji nie brakuje tu przez cały rok. Urozmaicony krajobraz i zapierające dech widoki na Tatry zachęcają do wyruszenia na liczne szlaki piesze i rowerowe.

Rzeka Białka
Raj dla narciarzy
D Doskonałe warunki

Trasy dla każdego

Zima w Białce przyciąga przede wszystkim narciarzy oraz miłośników pozostałych sportów zimowych.  Stoki są doskonale utrzymane, o różnym stopniu trudności, co zdecydowanie ułatwia wybór trasy zgodnie z umiejętnościami. Każdy znajdzie coś dla siebie – dla początkujących trasy o łagodnym nachyleniu, dla amatorów adrenaliny trasy posiadające homologację Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS. Dla biegaczy narciarskich przygotowywanych jest kilkanaście kilometrów tras biegowych. Dodatkowo znajdują się liczne wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, szkółki narciarskie oraz snowpark.

J Jeden Skipass

Stacje narciarskie

TATRYSKI to system łączący wspólnym karnetem 18 kolei krzesełkowych, 38 wyciągów orczykowych, talerzykowych i podajników taśmowych, 61 tras o różnym stopniu trudności, o łącznej długości 45 km, w 9 stacjach narciarskich, w 6 miejscowościach, w Polsce i na Słowacji.

Przygotowane trasy
Piękne widoki
G Górskie wędrówki

Wakacje w Tatrach

Latem bliskość górskich szlaków turystycznych zachęca do pieszych wędrówek, wycieczek rowerowych po licznych trasach oraz wspinaczki górskiej. Blisko jest także do popularnych miejsc wycieczkowych, m. in. Niedzicy, Czorsztyna czy Zakopanego. Warto także wybrać się na spływ Dunajcem oraz na Słowację. Świetnym miejscem na relaks w wodzie są liczne kompleksy basenów termalnych, jak oddalona zaledwie o 500m od naszego hotelu Terma Bania, czy też termy w Bukownie Tatrzańskiej, Szaflarach i Chochołowie.

Zobacz drugi obiekt
Toporów Style
Zapisz się na newsletter

Otrzymuj najnowsze oferty i bądź na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij