Rezerwuj online

Dla dzieci

Rezerwuj online

Dla dzieci

Rezerwuj online

Dla dzieci

Rezerwuj online
przyjazd 17 sty' 21
wyjazd 18 sty' 21
Zobacz drugi obiekt
Toporów Premium
  1. Strona główna
  2. Toporów Style
  3. Rekreacja
  4. Dla dzieci
D Dla najmłodszych

Małpi gaj

Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy Małpi Gaj z dwupoziomowym torem przeszkód, basenem kulkowym i zjeżdżalnią.

Tor przeszkód
Basen kulkowy
S Sala zabaw

Strefa dziecka

W części rekreacyjnej hotelu znajduje się sala zabaw dla dzieci wyposażona w rożnego rodzaju zabawki renomowanych firm Fisher Price oraz Little Tikes.

I Ineraktywny kącik

Gry dla dzieci

Interaktywny kącik dostępny na naszej sali zabaw.

Interaktywna zabawa
B Beztroski czas

Miejsce zabaw

W ogrodzie usytuowany jest plac zabaw dla dzieci. W trosce o komfort i bezpieczeństwo naszych najmłodszych Gości posiada on certyfikat zgodności z norma EN 1176. 

Do beztroskiej zabawy dla Maluchów na ogrodzonym placu znajdują się: wieża z daszkiem, wieża strażacka, zjeżdżalnia, most linowy, kładka linowa, wejście linowe, koci grzbiet, piaskownica, sprężynowiec.

 

W ogrodzie
P Plac zabaw

Bajkowy Zamek

Do naszej oferty rekreacyjnej dołączamy specjalnie zaprojektowany plac zabaw dla dzieci i młodzieży, które lubią bawić się nie tylko w chowanego, ale również zjeżdżać na różnych ślizgawkach, łącznie z tubowymi. Dla małych poszukiwaczy przygód przygotowaliśmy kolejną nie lada gratkę. W ogrodzie znajduje się duży plac zabaw wyposażony w zadaszone zjeżdżalnie, bujaki i sprężynowce oraz trampolina. W czasie szalonych zabaw milusińskich rodzice mogą obserwować swoje pociechy relaksując się na tarasie znajdującym się przy placu zabaw. 

Specjalnie zaprojektowany
Zobacz drugi obiekt
Toporów Premium
Zapisz się na newsletter

Otrzymuj najnowsze oferty i bądź na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij